• Regulamin OW STILO

Szanowni Państwo!


Serdecznie Witamy w Ośrodku Wypoczynkowym STILO. Mamy nadzieję, że z pomocą poniższego regulaminu uda nam się zapewnić sprawną organizację Państwa wypoczynku, a tym samym pełne z niego zadowolenie.

Regulamin Ośrodka Wypoczynkowego STILO

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16.00, a kończy o godzinie 10.00.

Opłata klimatyczna nie jest wliczona w cenę. Należy ją uregulować w recepcji OW STILO lub w kasie Urzędu Miasta -stawka w roku 2024 -3,20 zł /os./doba

Każdy pokój posiada łazienkę, tv, lodówkę i czajnik bezprzewodowy. Prosimy o zabranie ręczników, gdyż nie ma ich na wyposażeniu (z wyjątkiem pawilonu LUX).

Pokój w dniu przyjazdu Gości z wpłaconym zadatkiem zarezerwowany jest do godziny 18.00. O późniejszym przyjeździe należy powiadomić OW STILO telefonicznie bądź mailowo.

W przypadku odmowy przyjęcia pokoju, rezygnacji z wykupionych wczasów w dniu przyjazdu, bądź nie przyjechania w zarezerwowanym terminie wpłacony zadatek na poczet rezerwacji przepada.

Pobyt można skrócić bez ponoszenia kosztów, jeśli ten fakt zostanie zgłoszony trzy dni przed opuszczeniem Ośrodka.

Przekazanie i zdanie pokoju następuje w obecności personelu Ośrodka. Wszelkie usterki wynikłe w trakcie użytkowania pokoju prosimy zgłaszać na bieżąco personelowi Ośrodka. Szkody powstałe z winy wczasowiczów rozliczane są na miejscu.

Zabrania się wystawiania mebli poza obręb werandy.

Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania pokoju. OW STILO nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w pokojach przedmioty wartościowe i pieniądze.

Prosimy o zachowanie ciszy nocnej od 22.00 do 7.00.

Zezwalamy na pobyt w naszym Ośrodku zwierząt domowych (odpłatny). Właściciele zobowiązani są do posiadania aktualnej książeczki szczepień swojego czworonoga, sprzątania nieczystości oraz wyprowadzania psów wyłącznie na smyczy i w kagańcu.

Parking na terenie Ośrodka jest niestrzeżony i odpłatny. Parkowanie jest możliwe wyłącznie na miejscach wyznaczonych do tego celu. Zabrania się wjazdu na tereny zielone Ośrodka.

Korzystanie z placu zabaw przez najmłodszych możliwe jest tylko i wyłącznie pod opieką pełnoletnich opiekunów.

Prosimy o pozostawienie pokoju w należytym porządku (uprzątnięty, wyrzucone śmieci, zdjęta pościel).

Ośrodek jest monitorowany 24 godziny na dobę.

Na terenie obiektu mogą być robione zdjęcia, które zostaną wykorzystane w materiałach promocyjnych ośrodka

Personel Ośrodka służy Państwu wszelką pomocą.

W przypadku dużego wzrostu cen żywności i usług towarzyszących związanych z wypoczynkiem informujemy, że cena może ulec zmianie.

Dziękujemy za wybranie naszego Ośrodka i życzymy udanego wypoczynku.

UWAGA!

W czasie pandemii część usług może być niedostępna lub świadczona w innej formie zgodnie z zaleceniami GIS i MZ.

Dodatkowo informujemy, że w czasie pandemii zaleca się noszenie maseczek na terenie całego obiektu.