Wczasy dla Seniora

TRADYCYJNE WCZASY SENIORA

Ośrodek Wczasowy STILO w Międzyzdrojach pragnie zaprosić Kluby Emerytów i Rencistów do stałej współpracy. Obiekt położony jest w zachodniej części miasta wśród lasów bukowych na powierzchni 20 000 m2, bezpośrednio przy wejściu na plażę.

W trosce o Państwa zdrowie i wypoczynek Ośrodek Wypoczynkowy STILO przygotował specjalną ofertę związaną z relaksem i wypoczynkiem: WCZASY SENIORA.

Obejmuje ona szeroki pakiet usług (wieczorki taneczne przy muzyce na żywo, ognisko, wycieczkę ciuchcią kołową po Międzyzdrojach), korzystne formy realizacji, a przede wszystkim promocyjne ceny kwater w Międzyzdrojach obejmujące wypoczynek z wyżywieniem 3x dziennie.

Do Państwa dyspozycji jest 150 pokoi noclegowych 2, 3, i 4-osobowych z łazienkami dodatkowo wyposażonych w TV, czajnik bezprzewodowy, lodówkę.

Na terenie ośrodka posiadamy miejsca do grillowania i rozpalenia ogniska, pizzerię, świetlicę ze stołem do ping-ponga, salę TV, sklep spożywczy oraz wypożyczalnię: rowerów, kijków do Nordic Walking, leżaków i parawanów.

Termin: 13.05-20.05.2023r. lub 09.09-16.09.2023r.

Turnus z wyżywieniem 3x dziennie 1607 zł /os.

Turnus z wyżywieniem 2x dziennie 1386 zł /os.

 

AKTYWNY SENIOR

W trosce o Państwa zdrowie i wypoczynek Ośrodek Wczasowy STILO przygotował specjalną ofertę związaną z relaksem i wypoczynkiem: Aktywny SENIOR. Obejmuje ona szeroki pakiet usług, korzystne formy realizacji, a przede wszystkim promocyjne ceny obejmujące wypoczynek z wyżywieniem.

Zapraszamy na wypoczynek w naszym Ośrodku połączony z aktywnym spędzaniem czasu na świeżym powietrzu. Proponujemy w trakcie pobytu zajęcia teoretyczne oraz ruchowe pod okiem trenera mgr wychowania fizycznego z specjalizacją: gimnastyka korekcyjna i wady postawy z 15-letnim stażem.

Poniżej przedstawiamy tematykę zajęć, które obejmuje nasza oferta:

 • „ZDROWY KRĘGOSŁUP” – w skład których wchodzą ćwiczenia na:
  Dobrą postawę i sylwetkę,
  Wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe,
  Poprawę statodynamiki mięśni posturalnych (mięśni wspomagających pracę kręgosłupa).
 • „SERCE – UKŁAD KRĄŻENIA” – podczas których ćwiczone będą:
  Równowaga – praca błędnika,
  Mięśnie dna miednicy.

Zajęcia będą prowadzone w grupach, z podziałem na część teoretyczną oraz ćwiczenia ruchowe, które obejmować będą ćwiczenia na świeżym powietrzu. Nie zabraknie także spacerów po plaży z kijkami – Nordic Walking. Podczas ćwiczeń wykorzystywane będą elementy Tai Chi oraz relaksu.

Dodatkowo dla uczestników pobytu przewiduje się:

 • Wieczorek taneczny,
 • Grill i ognisko z pieczeniem kiełbasek na terenie Ośrodka.

Termin: 13.05-20.05.2023r. lub 09.09-16.09.2023r.

Opłata za turnus 7-dniowy 1720zł /os.

Dopłata do pokoi 1-osobowych 400zł /os. 

ZAPRASZAMY!!!Napisz do nas