Regulamin

Szanowni Państwo!

Serdecznie Witamy w Ośrodku Wypoczynkowym STILO. Mamy nadzieję, że z pomocą poniższego regulaminu uda nam się zapewnić sprawną organizację Państwa wypoczynku, a tym samym pełne z niego zadowolenie.

Regulamin Ośrodka Wypoczynkowego STILO

 1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16.00, a kończy o godzinie 10.00.
 2. Każdy pokój posiada łazienkę, tv, lodówkę i czajnik bezprzewodowy. Prosimy o zabranie ręczników, gdyż nie ma ich na wyposażeniu (z wyjątkiem pawilonu LUX).
 3. Opłata klimatyczna nie jest wliczona w cenę. Należy ją uregulować w recepcji OW STILO lub w kasie Urzędu Miasta -stawka w roku 2023 -2,80zł /os./doba
 4. Pokój w dniu przyjazdu Gości z wpłaconym zadatkiem zarezerwowany jest do godziny 18.00. O późniejszym przyjeździe należy powiadomić OW STILO telefonicznie bądź mailowo.
 5. W przypadku odmowy przyjęcia pokoju, rezygnacji z wykupionych wczasów w dniu przyjazdu, bądź nie przyjechania w zarezerwowanym terminie wpłacony zadatek na poczet rezerwacji przepada.
 6. Pobyt można skrócić bez ponoszenia kosztów, jeśli ten fakt zostanie zgłoszony trzy dni przed opuszczeniem Ośrodka.
 7. Przekazanie i zdanie pokoju następuje w obecności personelu Ośrodka. Wszelkie usterki wynikłe w trakcie użytkowania pokoju prosimy zgłaszać na bieżąco personelowi Ośrodka. Szkody powstałe z winy wczasowiczów rozliczane są na miejscu.
 8. Zabrania się wystawiania mebli poza obręb werandy.
 9. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania pokoju. OW STILO nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w pokojach przedmioty wartościowe i pieniądze.
 10. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej od 22.00 do 7.00.
 11. Zezwalamy na pobyt w naszym Ośrodku zwierząt domowych (odpłatny). Właściciele zobowiązani są do posiadania aktualnej książeczki szczepień swojego czworonoga, sprzątania nieczystości oraz wyprowadzania psów wyłącznie na smyczy i w kagańcu.
 12. Parking na terenie Ośrodka jest niestrzeżony i odpłatny. Parkowanie jest możliwe wyłącznie na miejscach wyznaczonych do tego celu. Zabrania się wjazdu na tereny zielone Ośrodka.
 13. Korzystanie z placu zabaw i bawialni przez najmłodszych możliwe jest tylko i wyłącznie pod opieką pełnoletnich opiekunów.
 14. Prosimy o pozostawienie pokoju w należytym porządku (uprzątnięty, wyrzucone śmieci, zdjęta pościel).
 15. Personel Ośrodka służy Państwu wszelką pomocą.
 16. W przypadku dużego wzrostu cen żywności i usług towarzyszących związanych z wypoczynkiem informujemy, że cena może ulec zmianie.

Dziękujemy za wybranie naszego Ośrodka i życzymy udanego wypoczynku.

UWAGA!

W czasie pandemii część usług może być niedostępna lub świadczona w innej formie zgodnie z zaleceniami GIS i MZ.

Dodatkowo informujemy, że w czasie pandemii zaleca się noszenie maseczek na terenie całego obiektu.

 Napisz do nas