Grupy zorganizowane

Od lat OW STILO organizuje na swoim terenie pobyt dla młodzieży szkolnej i innych grup zorganizowanych. Pokoje, w których kwaterowani są nasi goście, posiadają łazienki z pełnym węzłem sanitarnym, tv, lodówki i czajniki bezprzewodowe. Do Państwa dyspozycji są pokoje 2- i 3-osobowe oraz pokoje typu studio 2+2, 2+3 lub 3+3.

Na terenie Ośrodka znajduje się stołówka, pizzeria, sklep spożywczy, boisko do siatkówki, stół do ping-ponga, miejsce na ognisko i do grillowania, 3 świetlice do organizacji zajęć grupowych mieszczące po 50 osób oraz sala disco wyposażona w profesjonalny sprzęt muzyczny oraz oświetlenie.

W celu zapoznania się z cenami i warunkami ofert kierowanych dla grup zorganizowanych prosimy o kontakt:

e-mail: info@miedzyzdroje-stilo.pl
tel.: + 48 600 450 168

tel.: + 48 692 420 527

W galerii znajdują się zdjęcia z tematycznych pobytów grup zorganizowanych m.in. z Rodzinnego Pikniku grupy PKP PLK S.A. zorganizowanego w 2014r., z Rodzinnego Pikniku grupy PKP Cargo zorganizowanego w 2013r., z pobytu grupy seniorów ze Świdwina (goszczą u nas co roku od 10 lat), dla których wystąpił Międzyzdrojski Zespół „Fale” oraz para Dominika Lipkowicz i Wojtek Bramczyk z pokazem tańców latynoamerykańskich i standardowych, z pobytu grupy z Warszawy wraz z instruktorem Tai Chi mgr Michałem Stachurskim…Napisz do nas